Uživatel nepříhlášen | Login | Registrace
DISCO 1 Šumperk | Páteční párty | Speciální hosté a nejrůznější akce | Vstup 35 Kč | Akce na drinky | Nejlepší taneční klub v Šumperku! | Klubová muzika | 2x VIP BOX | Fotoreporty | 2x stage | Oldies hity (60.-90. léta) | CZ & SK hity | Videosestřihy z akcí |

CONNECTION Open Air - WARM UP

Datum akce: 03.08.2012 - 22:00

Vstupné: 45 Kč

DJ's:

 

Zahřívací kolo, které se uskuteční v Šumperském klubu Disco 1

Disco 1 stage 

Franke.E (Disco1 SU / Belmondo OL)

Connection stage:

Danny Mathew  (Duplex, Chapeau Rouge)

Dj P.S. ( Xbass.eu )

Remote Djs


INFO Connection Open Air 

Kdy: 11.srpna 2012

Kde: Ski centrum Miroslav 790 63 Horní Lipová - Jeseníky

V kolik: 15:00

Po roční odmlce jsme se rozhodli udělat další z našich "rodinných" večírku, které se uskuteční ve Ski Centru Miroslav v Horní Lipové.

Letošní ročník bude ale na rozdíl od toho posledního v roce 2010 laděn lehce odlišně. Sponzorů od minula poněkud ubylo, takže se tentokrát bohužel žádného nafukovacího bagu ani hromady poletujících freeskierů nedočkáte, stejně jako houpačky z bagru nebo pařanského Xbox stánku. Místo toho však bude na místě testovací stan koloběžek Kostka, ve kterém si budete moct vyzkoušet libovolný model (koloběžky, ovšemže :)). Tím ale sranda s kolobrndama rozhodně nekončí, zájemci si budou moct zkusit slalom se speciálními sjezdovými koloběžkami zapůjčenými firmou MIBO a kdyby to někomu snad nestačilo, bude se konat i "koloběžka-kros" závod kolem Miroslavi. A pokud radši skáčete a létáte než jezdíte, mohlo by Vás zaujmout mistrovství Olomouckého kraje ve skoku na trampolíně (kdokoliv se může zůčastnit) nebo následná exhibice zkušených trampolinistů. Za mírný poplatek bude také možnost vyzkoušet si na přilehlých vodních plochách AquaZorbing - a to v této chvíli seznam zábavy na odpoledne ještě stále není úplný.

A až se setmí?

V roli největších hvězd na hlavní, drumandbassové stagi vystoupí hned dva live projekty, ALEF ZERO a NASTY NO STARS, které vytřou zrak všem nevěřícím Tomášům, co si myslí, že drumandbass musí být výhradně elektronická hudba. Tím live je totiž myšleno opravdu live :) Vedle nich na hlavní stagi vystoupí také Vaczech, jemuž bude dělat doprovod MC Vaant (který je mimo jiné členem první zmíněné kapely), zabrnkat si přijede i starý dobrý Old Vasha a to vše podpoří ještě místní Xbass klasici, DJs P.S., INdex a 2Nine.

Přiznivci rovnějšího beatu si zajisté najdou svoje na některé z dalších dvou stagí. První z nich ovládnou pomalejší rytmy techna a housu. Zpoza stínu Červenohorského sedla to přijedou roztočit Remote DJs a z o něco větší dálky si přijede zahrát Sony Vega. Spolu s nimi také vystoupí DJ Mendoza, Deepnoise a svůj narovnaný tracklist opráší i DJ P.S.

Na poslední, zdaleka nejvíc hardcore stagi bude řádit grupa z BBC (ne, opravdu nemáme na mysli onen zpravodajský kanál, ale uskupení s názvem Butchers Bay Crew), tedy BiNARSTORM, Technik a Kwasar. Z místních je podpoří ne tak úplně místní Portugalec Deepnoise, přechodný Talián NTK a nejnudnější inženýr na světě, FL_son.

Letošní Connection Open Air bude prostě zase party jak se patří!

DnB MAIN STAGE

ALEF ZERO

NASTY NO STARS ( Babe LN, Ghonzales, MC Vaant, MC Misschief )

Vaczech + Mc Vaant

2Nine b2b Index

Old- Vasha

P.S.

Equipe Animazione Dj's ( Reggea/ Hip Hop )

TECHNO / HOUSE STAGE 

Sony Vega

Deepnoise

Mendoza

Remote DJs ( Sunset/ Šumperk )

P.S.

R-Digy

TEKNO / HARDFLOOR BBC Stage

kW-asar

BiNARSTORM

TECHNIK

Deepnoise

FL_Son

NTK

 

VSTUP: 

Od 15:00 - 20:00 - 150,-

Od 20:00 - 03:00 - 200,-

Děti v doprovodu rodičů vstup zdarma

 

Místo konání: 

www.facebook.com/ski.miroslav

www.rsmiroslav.cz

 

- mistrovství Jeseníků ve skákání na trampolínách - přihlásit se může každý

- donwhillový slalom na koloběžkách - sjezdových speciálech, který bude open - přihlásit se může každý

- test centrum koloběžek, kde bude možno vyzkoušet nespočetně modelů koloběžek 

- exhibice mistra Evropy v koloběžkovém freestylu na rampě

- exhibice mistrů Evropy v trampolínovém skákání

- aqua zorbing pro všechny, body zorbing pro všechny

 

Diskuze

Pokud chcete přidávat názory přihlašte se.

Zatím nejsou k této diskuzi žádné příspěvky.

Kino Šumperk