Uživatel nepříhlášen | Login | Registrace
DISCO 1 Šumperk | Páteční párty | Speciální hosté a nejrůznější akce | Vstup 35 Kč | Akce na drinky | Nejlepší taneční klub v Šumperku! | Klubová muzika | 2x VIP BOX | Fotoreporty | 2x stage | Oldies hity (60.-90. léta) | CZ & SK hity | Videosestřihy z akcí |

FRESH!

Datum akce: 16.11.2012 - 22:00

Vstupné: 45 Kč

DJ's:

FRESH! Svěží párty plná tvá oblíbené muziky!

Už tento pátek se horní TOP BAR opět rozezní melodickými beaty. Je tu další FRESH, další porce svěží muziky. Hrát budeme samozřejmě také na Disco 1 stagi, kde se představí resident DJ LiViD s aktuální čerstvou muzikou tak jak ji máte rádi.

CmeenToline znovu v akci!

Na TOP BAR stagi přivítáme už podruhé párty dvojici, která zanechala na šumpersku pořádnou stopu! Průkopník techno music a vyznavač kvalitního zvuku a mixu výhradně z vinylu, DJ CMEEN !!! A spolu s ním průkopník DNB a dubstep hudby na zábřežsku DJ WENTOLINE !!! Techno i DNB však tento večer půjde stranou a tihle ostřílení "pardálové" nám zahrají ve společném mixu příjemný TECH-HOUSÍK :-)

Mimo jiné se společně představí také na listopadové MEGA akci APOKALYPSA, což svědčí o jejich kvalitách!

Přijďte se vychutnat svěží mixy na 2 stagích, svěží drinky na 2 barech  a svěží ovoce, které budete mít k dispozici ZDARMA!!!

Do 23 hod vstup pro všechny jen za 25 Kč !!!


DJ CMEEN

Šumperský DJ CMEEN začínal v roce 1993 asi jako většina českých DJ´s pouštěním CD na diskotékách. I přes to se začíná více podrobněji zajímat o u nás, tehdy málo dostupnou elektronickou muziku. V roce 1996 se mu do rukou dostává videozáznam setu CARLA COXE. Kouzlo gramofonů

a vinylů ho učarovalo natolik, ţe následující rok začíná kupovat první vinyly a učí se jako samouk mixovat na dnes jiţ historických, jemu darovaných, gramofonech Lenco. V témţe roce vyráţí na svou první party s MARCEM ZAFFARANEM do dnes uţ legendárního pardubického L-ka.

Potom v roce 1998, okouzlen mixováním si kupuje gramofony Technics. Ve stejné době ve foyer šumperského kulturáku se začínají pořádat první HOUSE PARTY a tím i první příleţitost představit se před publikem po boku známých olomouckých DJ´s CORDY a ESTEZE. Zatím hraje převáţně House a Techhouse. Ve stejném roce se seznamuje s Mirkem Pakrem alias DJ ENTER THE K., který mu nabízí působení v agentuře MORAVIAN TECHNO, kde působila také DJ-ka MISS RENNY a dostává příleţitost ke hraní především na střední a jiţní Moravě a v této době začíná hrát techno. Zhruba v polovině roku 1998 startuje v Šumperku série 4 dílů parties pod názvem RED WOLF HOUSE PARTY, na kterých se stává rezidentem po boku takových jmen jako jsou AIFFEL, SKIPWORKER nebo ELEKTROMAJK. Po ukončení těchto parties se na šumpersku objevuje další akce – PARTY IN HOUSE, kde opět dostává rezidenturu a spolupodílí se na organizování těchto večerů. PARTY IN HOUSE má několik úspěšných poktračování, na kterých hraje vedle známých DJ´s TRÁVA, AIFFEL, CHRIS SADLER nebo ORBITH.

V roce 2000 se agentura MORAVIAN TECHNO rozpadá a CMEEN se stává DJ na volné noze. Následující rok končí i série akcí PARTY IN HOUSE. CMEEN hraje převáţně na malých klubových akcích na šumpersku. Ve stejné době vznikají další 4 úspěšné díly nové akce s názvem RADIUS. Na těchto parties se objevuje po boku takových jmen jako jsou TOKY, DAHO & GINGER, ORBITH, KAISERSOZE nebo německý DJ MIKE T. Bohuţel po skončení této série se na šumpersku typ takových akcí vytrácí.

Kolem roku 2003 se v Šumperku začíná budovat MUSIC BAR KOTELNA a následující rok v tomto klubu dostává nabídku na rezidenci a tvoří důleţitou část produkčního a technického týmu. V klubu KOTELNA si zahrál třeba s DJ-kou LUCCOU, DJ TRÁVOU nebo ROMANEM HYDEM. V létě 2004 hraje v Olomouci na festivalu SOLAR. Asi po roce výborného fungování klubu KOTELNA CMEEN spolu s produkčním týmem, po neshodách s majitelem odchází. Posléze se objevuje v ostravském klubu FABRIC na akci 3G a na akcích WARM UP PARTY k akci APOKALYPSA. V červnu 2007 si zahrál na hlavní stagi nejoblíbenější české halové akce APOKALYPSA.

V roce 2009 se navrací ke hraní svého původního stylu Techhouse. Následně na to se svým dlouholetým kamarádem DJem WENTOLINEM vytvořili projekt, kterému dali název CMEENTOLINE a jejich hraní probíhá jako Back2Back Techhouseové sety.

DJ WENTOLINE

Je to asi tak, jako když někdo pošle sněhovou kouli dolů po strmém kopci. Pomalu se rozjíždí, a když nabere pořádnou rychlost, stává se z ní nekontrolovatelná lavina. Ne že by Wenca jako lavina vypadal, ale když se postaví za gramofony, umí vytvořit něco, co pořádně připomíná takovou smršť. Ale vezmeme si to pěkně po pořádku, když byl ještě nevinná středně velká koule sjíždějící středně prudký svah ;) Svoje první kontakty s potencionálním DJingem získává při hraní na diskotékách v jednom nejmenovaném zábřežském klubu, který byl sběrnou zkušeností pro tehdy začínající mládí. 

V roce 1995 začíná jeho plynulý přechod do undergroundu, konkrétně k housu a technu. Zaplať pánbůh za tuto změnu, nebo si snad dokáže někdo představit Wencu hopsajícího na rytmy Makareny někde na diskotéce, nedej bože s nagelovanou hlavou?

V roce 2000 se děje ještě zásadnější zlom. Začíná míchat u kamaráda DJe Omnigoda (Pavel K.) na CD playerech a pomalu ale jistě se z Václava Šímy stává DJ Wentoline, který jednoho dne zjišťuje že jen s rovnými beaty to daleko nedotáhne. Za těžce vydřené peníze si začíná kupovat DNB a breakbeatové desky a nachází svou další drogu.

V roce 2001, kdesi v ulicích Zábřeha, padá poslední kapka do poháru a Wenca kupuje gramofony a hraní se stává neoddělitelnou součástí jeho života. Navěky. Začíná pořádat akce napřed pouze v Zábřehu ve výše zmíněném nejmenovaném klubu... a po čase i v Šumperku a okolí. Stává se velmi ceněnou akcií na DnB burze a poptávka roste. Je zván na většinu akcí po celé severní a střední moravě.

V posledních dvou letech se začíná vracet k hraní stylů na kterých začínal (house, techhouse, minimal) – hlavně díky hraní s DJ Cmeenem, se kterým začali hrát nejprve tech-breakové sety ze 4 gramofonů a delší spoluprácí se dostali k projektu Cmeentoline, který probíhá jako několikahodinové Back2Back sety.

Zahrál si po boku Technical Itche, Dylana, Kolta Siewertse, Robyn Chaos, Rawfulla, Im Cyber, Katchy, Blulajty, Babe LN, Philipa TBC, Elvise, Sayka a mnoha dalších. Jestli má někdo zájem vidět rozjetou lavinu někde v klubu, neměl by si nechat ujít večírek, na kterém tento pán účinkuje.

Diskuze

Pokud chcete přidávat názory přihlašte se.

Zatím nejsou k této diskuzi žádné příspěvky.

Kino Šumperk